ضوابط و مقررات

حق با شماست

حفظ اطلاعات شخصی و محرمانه:

شرکت دیجی دارو خود را موظف و متعهد می داند که تمام اقدامات لازم را جهت حفظ اطلاعات شخصی، شرکتی و سازمانی مشتری انجام دهد و از آن ها حفاظت کند. نه قصد سوءاستفاده از این اطلاعات را دارد و نه نسبت به فروش و بهره برداری از آن اقدامی انجام خواهد داد. قاعدتا مشتری نیز همین تعهد را نسبت به اطلاعات شرکت دیجی دارو دارد و انتظار می رود که نسبت به حفاظت از آن مسئول باشد و جانب امانت داری را حفظ نماید.

مسئولیت ها:

شرکت دیجی دارو تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. در همکاری با ما، مشتری متعهد می‌شود در استفاده از سرویس های ارائه شده، قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران را رعایت کند. بدیهی است که کلیه مسئولیت‌های ناشی از استفاده‌ی غیرمجاز و غیرقانونی برعهده‌ی مشتری خواهد بود و چنانچه اقدام به ارائه‌ی محصولات و یا محتوای غیر قانونی کند، در صورت درخواست مراجع ذیصلاح اطلاعات شخص یا شرکت برای رسیدگی در اختیار مسئولین قرار داده خواهد شد.

استفاده از کوکی ها:

مثل تمام وب‌سایت‌های دیگر، وب سایت شرکت دیجی دارو هم از کوکی استفاده می‌کند تا برای شخصی‌سازی استفاده از این پایگاه اینترنتی و ارتقای سرويس‌ها به شما کمک کند. فایل «کوکی» (Coockie) فايلی متنی است. این فایل، حاوی داده‌هایی است که توسط صفحه‌ای اینترنتی بر روی کامپیوتر شما قرار داده می‌شود. در نظر داشته باشید که از کوکی‌ها، برای اجرای برنامه يا آلوده کردن کامپیوتر به ویروس نمی‌توان استفاده کرد. کوکی‌ها، به طور منحصر به فرد به شما اختصاص داده می‌شوند. این فایل‌ها فقط توسط همان پایگاه اینترنتی که کوکی را به شما داده باشد قابل خواندن هستند. يکی از هدف‌های اصلی و اساسی کوکی ها، صرفه‌جویی در وقت شماست. به طور ساده، می‌توان گفت که وظيفه‌ی کوکی اين است به وب سرور اطلاع دهد که شما، مجددا از يک صفحه‌ی خاص بازديد کرده‌اید.

تغییرات در سیاست های سایت:

ممکن است دیجی دارو گاهی سیاست‌های کاری خود را بهبود و تغییر دهد. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا هر چند وقت یک‌بار، این صفحه را مطالعه کنید. با این کار،از تغییرات احتمالی سیاست های ما آگاه می‌شوید. چنان‌چه هر سوالی درباره قوانین و سیاست‌های دیجی دارو داشتید، می‌توانید آن را با ما، از طریق آدرس ایمیل support@digidaroo.ir در میان بگذارید.
با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از آن طریق با ما در ارتباط باشید.

همین حالا رایگان دانلود کنید

دانلود برای Apple iOS دانلود برای Google Android