کانال تلگرام

کانال تلگرام

همراهان باوفا و دوستان عزیز دیجی‌دارو

سلام

به درخواست شما عزیزان و برای راحتی بیش‌تر شما، کانال دیجی‌دارو در تلگرام به آدرس telegram.me/digiidaroo  راه‌اندازی شده است.

از این‌ پس، می‌توانید تمامی اخبار دیجی‌دارو و اخبار روز پزشکی سایت دیجی‌دارو را در این کانال هم دنبال کنید. این کانال  با عنوان « سلامتی با دیجی دارو» هرروز اطلاعات و داده‌های پزشکی بسیار مفیدی را، به‌صورت خلاصه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، در اختیار شما می‌گذارد؛ اخباری که دانش عمومی شما را درباره‌ی تازه‌ترین و سودمندترین یافته‌های پزشکی درباره‌ی تن و روانتان بالا می‌برد.

با ما در کانال تلگرامِ دیجی‌دارو هرروز مطلب تازه‌ای درباره‌ی سلامت خودتان بیاموزید.

 

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید.

 

 

با اخبار سلامت دیجی دارو همراه باشید


درباره خشکی دهان

خشکی دهان یکی از مشکلات جدی دهانی است که باعث می شود به خوبی نتوانید از عطر و طعم غذاها لذت ببرید. علاوه بر این، بدون بزاق، برخی باکتری ها فرصت رشد پیدا کرده و عاملی برای افزایش سرعت پوسیدگی دندان می شوند.

481

نکاتی در رابطه با گرفتن نبض

نبض عبارت است از انتقال موج خون از داخل شریان که با لمس شریان می توان نبض را حس کرد و بیشتر در قسمت مچ دست این کار را انجام می دهند.

1111

پاستیل و یک دنیا عارضه

‌پاستیل بعنوان یکی از تنقلات محبوب در بین کودکان و بزرگسالان به حدی ارزش تغذیه‌ای پایینی دارد که می توان آن را بی ارزش تلقی کرد و به دلیل مواد تشکیل دهنده آن، حتی باعث ایجاد شرایط سوءیی می شود.

763

موقع دندان درد چه قرصی بخوریم؟

تمام درمان‌های خانگی سنتی یا مدرن، دارویی و... در بهترین حالت می‌توانند موقت درد شما را برای مدت محدود تسکین دهند و باید به دندان‌پزشک مراجعه کنید. در مواردی که واقعا به دندان‌پزشک دسترسی ندارید، بهترین راه تسکین درد درمان‌های دارویی است که البته ملاحظات خودش را دارد.

1162

با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از آن طریق با ما در ارتباط باشید.