امروز روز جهانی دوستی هاست !

امروز روز جهانی دوستی هاست !

👭👫👬امروز روز جهانی دوستی هاست

😍 امروز، از دوستانی که در زندگی تون دارید قدردانی کنید و به اونها بگید که چقدر بهشون اهمیت میدین😊 

💞🌎این روز در سال 2011 توسط مجمع عمومی سازمان ملل متحد ایجاد شد تا این ایده را تقویت کند که دوستی ها می تونند الهام بخش تلاش های صلح و به هم پیوستن جوامع باشن. این دوستی ها می تونه بین افراد، کشورها، فرهنگ ها و حتی فراتر از اون باشد.

😍هر سال در این روز، سازمان ملل متحد گروه های اجتماعی و سازمان های دولتی رو تشویق می کند تا رویدادهای عمومی و فعالیت هایی را که این حس دوستی و درک را ارتقاء می دهند، تقویت کند. 

😍🌹امروز، با دوستان قدیمی تر وقت بگذارید یا برای ایجاد دوستی های جدید آماده شوید!

با اخبار سلامت دیجی دارو همراه باشید


ماده فوق العاده برای سفید کردن دندان در خانه

بیشتر غذاها دندان را لک نمی‌کنند، اما اگر به نوشیدن قهوه یا کشیدن سیگار عادت دارید نباید دور از انتظارتان باشد که به مرور زمان دندان‌هایتان تغییر رنگ بدهند. بهتر است هر سه ماه یک‌بار دندان‌هایتان را جرم‌گیری کنید و این راهکارهای خانگی را نیز به‌کار ببرید.

13

توانایی خیار در کلاژن سازی پوست

خیار تنها باعث خنکی بدن نمی شود، بلکه برای حفظ شادابی پوست و سلامت استخوان ها هم مفید است.خیار منبع غنی از ویتامین های C و K است که مصرف آن موجب تقویت استخوان ها می شود.

15

پتاسیم و کمک به کاهش سلولیت

محققان عنوان می کنند کمبود پتاسیم می تواند منجر به ضعف و خستگی، یبوست، تحریک پذیری، گرفتگی عضلات، گرفتگی عضلات شکمی، نفخ و فشارخون شود. در ادامه به فواید مصرف پتاسیم اشاره می شود.

34

در هنگام استفاده از لپ تاپ این موارد را رعایت کنید

اگر بعد از کار با کامپیوتر گردن درد و پشت درد به سراغ تان می آید، لازم است که نحوه ی نشستن خود و کار را با کامپیوتر را تغییر دهید. نشستن صحیح به شما کمک می کند از وارد شدن فشار به عضلات و مفاصل و آسیب های جسمانی جلوگیری کنید.

56

با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از آن طریق با ما در ارتباط باشید.