امروز روز جهانی دوستی هاست !

امروز روز جهانی دوستی هاست !

👭👫👬امروز روز جهانی دوستی هاست

😍 امروز، از دوستانی که در زندگی تون دارید قدردانی کنید و به اونها بگید که چقدر بهشون اهمیت میدین😊 

💞🌎این روز در سال 2011 توسط مجمع عمومی سازمان ملل متحد ایجاد شد تا این ایده را تقویت کند که دوستی ها می تونند الهام بخش تلاش های صلح و به هم پیوستن جوامع باشن. این دوستی ها می تونه بین افراد، کشورها، فرهنگ ها و حتی فراتر از اون باشد.

😍هر سال در این روز، سازمان ملل متحد گروه های اجتماعی و سازمان های دولتی رو تشویق می کند تا رویدادهای عمومی و فعالیت هایی را که این حس دوستی و درک را ارتقاء می دهند، تقویت کند. 

😍🌹امروز، با دوستان قدیمی تر وقت بگذارید یا برای ایجاد دوستی های جدید آماده شوید!

با اخبار سلامت دیجی دارو همراه باشید


دودهای مفید برای بدن

از قدیم رسم بوده که برای گرفتاری از بلا، دوری از چشم خوردن، نابودی چشم حسود و … از دود استفاده می‌کردند و باید بگوییم دودهای مفید و خوب زیادی هستند که از آن‌ها استفاده می‌شود.

1565

عوارض قرص‌های ضد‌بارداری

یکی از ساده‌ترین کارها برای جلوگیری از حاملگی، مصرف قرص‌های ضد‎بارداری می‌باشد، که این دسته از قرص‌ها عوارض جانبی زیادی دارند.

856

بدترین کفش‌ها برای آرتروز

اگر شما یکی از میلیون‌ها فردی هستید که با آرتروز زانو زندگی می‌کند، این را بدانید که انتخاب کفش یک تفاوت بزرگ در احساس شما نسبت به علائم این بیماری ایجاد می‌کند.

693

پیشگیری از ابتلا به سرطان روده بزرگ با این مواد غذایی

با کمک گرفتن از برخی موادغذایی حاوی فولات می توانید مشکلات مختلف بدنتان را برطرف کنید و از ابتلا به سرطان در روده بزرگ در امان بمانید، برای پیشگیری از ابتلا به این عارضه خطرناک توصیه می‌کنیم از حبوبات بیشتری در وعده های غذایی‌تان کمک بگیرید.

838

با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از آن طریق با ما در ارتباط باشید.