امروز روز جهانی دوستی هاست !

امروز روز جهانی دوستی هاست !

👭👫👬امروز روز جهانی دوستی هاست

😍 امروز، از دوستانی که در زندگی تون دارید قدردانی کنید و به اونها بگید که چقدر بهشون اهمیت میدین😊 

💞🌎این روز در سال 2011 توسط مجمع عمومی سازمان ملل متحد ایجاد شد تا این ایده را تقویت کند که دوستی ها می تونند الهام بخش تلاش های صلح و به هم پیوستن جوامع باشن. این دوستی ها می تونه بین افراد، کشورها، فرهنگ ها و حتی فراتر از اون باشد.

😍هر سال در این روز، سازمان ملل متحد گروه های اجتماعی و سازمان های دولتی رو تشویق می کند تا رویدادهای عمومی و فعالیت هایی را که این حس دوستی و درک را ارتقاء می دهند، تقویت کند. 

😍🌹امروز، با دوستان قدیمی تر وقت بگذارید یا برای ایجاد دوستی های جدید آماده شوید!

با اخبار سلامت دیجی دارو همراه باشید


رنگ لب خبر می دهد از سِر درون!

اگر لب های شما صورتی، صاف و نرم هستند، جای نگرانی نیست و باید بدانید از سلامت خوبی برخوردار هستید. تنهای کاری که باید کنید نوشیدن آب کافی و مرطوب نگه داشتن لب هاست. اما اگر لب هایتان ترک خورده، خشک و پوسته پوسته، بی رنگ و غیره است، باید حواستان بیشتر به سلامتی تان باشد، چون امکان دارد این علائم نشان دهنده ی مشکلی در درون بدن تان باشد.

12

چرا نباید قوز کنیم ؟؟

وضعیت قرارگیری مناسب بدن به اندام‌های داخلی شکم این امکان را می‌دهد که بدون فشار اضافی که می‌تواند باعث اختلال درجریان طبیعی و عملکرد دستگاه گوارش شود، وضعیت طبیعی‌شان را به خود بگیرند.

14

خواص بی نظیر سنجد

سنجد سرشار از فیبر و منبع غنی از کلسیم است؛ برای همین خوردن آن به پیران و مادران شیرده توصیه می‌شود زیرا هم جلوی پوکی استخوان را می‌گیرد و هم دستگاه گوارش را تقویت می‌کند و هم سردردهای میگرنی را درمان می‌کند و هم نسیان و آلزایمر را کاهش می‌دهد و هم موجب تیزهوشی نوزاد شیر‌خوار می‌شود.

19

برنج پخته شب مانده را نخورید!!

برنج پخته‌شده یکی از بهترین گزینه‌ها برای رشد باکتری‌ها محسوب می‌شود که باید در زمان کوتاهی پس از پخت مصرف شود، در غیر این صورت باید برنج پخته‌شده را در یخچال نگهداری کرد زیرا محل مناسبی برای رشد باکتری‌ها محسوب می‌شود.

49

با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از آن طریق با ما در ارتباط باشید.