امروز روز جهانی دوستی هاست !

امروز روز جهانی دوستی هاست !

👭👫👬امروز روز جهانی دوستی هاست

😍 امروز، از دوستانی که در زندگی تون دارید قدردانی کنید و به اونها بگید که چقدر بهشون اهمیت میدین😊 

💞🌎این روز در سال 2011 توسط مجمع عمومی سازمان ملل متحد ایجاد شد تا این ایده را تقویت کند که دوستی ها می تونند الهام بخش تلاش های صلح و به هم پیوستن جوامع باشن. این دوستی ها می تونه بین افراد، کشورها، فرهنگ ها و حتی فراتر از اون باشد.

😍هر سال در این روز، سازمان ملل متحد گروه های اجتماعی و سازمان های دولتی رو تشویق می کند تا رویدادهای عمومی و فعالیت هایی را که این حس دوستی و درک را ارتقاء می دهند، تقویت کند. 

😍🌹امروز، با دوستان قدیمی تر وقت بگذارید یا برای ایجاد دوستی های جدید آماده شوید!

با اخبار سلامت دیجی دارو همراه باشید


حتما این مشکل را دارید که بدنتان بی دلیل کبود میشود !! (بخش اول)

کبودی نتیجه جراحات کوچکی است که به مویرگ های خونی که در زیر سطح پوست قرار دارند، وارد می شود. اگر به هر دلیل این مویرگ ها آسیب ببینند، دچار خونریزی شده و خونی که از آنها خارج می شود، در زیر سطح پوست پخش شده و این تغییر رنگ کبود یا حتی سیاه را ایجاد می کند

7

جادویی برای زیبایی و خوش اندامی

نوشیدن شیره آلوئه ورا به صورت روزانه با چند بار ورزش در هفته برابری می‌کند، به کاهش چین و چروک و خشکی و تیرگی پوست کمک شایانی می‌کند، علاوه بر این به پاکسازی پوست کمک و خشکی مو و خارش را کاهش می‌دهد، شوره سر را درمان و باعث افزایش رشد و پرپشتی موها می‌شود.

52

عملکرد شکر در مغز مشابه موادمخدر است

مصرف شکر زیاد باعث کاهش حساسیت پرزهای چشایی می شود و به همین دلیل است که برای برخی افراد طعم های شیرین افراطی آزار دهنده نیست. قطع مصرف شکر موثرترین گام در جهت بدنی سالم است.

1113

پرهیز از پرتقال برای افراد مبتلا به یبوست

موسسه مبارزه با بيماري سرطان آمريكا چندين سال پيش در اثر مطالعات زياد دريافت كه علت اينكه سرطان معده در آمريكا كمتر از نقاط ديگر است اين است كه مردم آمريكا در تمام مدت سال پرتقال مصرف مي كنند . البته شايد علت آن وجود ويتامين C در پرتقال است .

1161

با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از آن طریق با ما در ارتباط باشید.