سیب بخوریم یا مسواک بزنیم ؟؟!

سیب بخوریم یا مسواک بزنیم ؟؟!

به گفته محققان، میوه‌هایی که بافت سفت دارند، می‌توانند به تمیز شدن دندان‌های شما کمک کرده و تاحدودی مانند مسواک عمل کنند. از نظر آنها خوراکی‌هایی مانند سیب، هویج، کرفس و ذرت بوداده‌ غیرشیرین از پس تمیز کردن دندان‌ها بر می‌آیند، پس اگر امکان مسواک زدن برای‌تان وجود ندارد، با خوردن آنها دندان‌های‌تان را تمیز کنید.

از طرف دیگر، نوشیدن چای هم می‌تواند به شما کمک کند. چراکه آنتی‌اکسیدان‌های موجود در چای از تولید نوعی قند که باعث پوسیدگی دندان‌ها می‌شوند جلوگیری می‌کنند. این نوشیدنی همچنین سرشار از فلور است که باعث استحکام دندان‌ها می‌شود.

با اخبار سلامت دیجی دارو همراه باشید


دودهای مفید برای بدن

از قدیم رسم بوده که برای گرفتاری از بلا، دوری از چشم خوردن، نابودی چشم حسود و … از دود استفاده می‌کردند و باید بگوییم دودهای مفید و خوب زیادی هستند که از آن‌ها استفاده می‌شود.

2092

عوارض قرص‌های ضد‌بارداری

یکی از ساده‌ترین کارها برای جلوگیری از حاملگی، مصرف قرص‌های ضد‎بارداری می‌باشد، که این دسته از قرص‌ها عوارض جانبی زیادی دارند.

1266

بدترین کفش‌ها برای آرتروز

اگر شما یکی از میلیون‌ها فردی هستید که با آرتروز زانو زندگی می‌کند، این را بدانید که انتخاب کفش یک تفاوت بزرگ در احساس شما نسبت به علائم این بیماری ایجاد می‌کند.

1047

پیشگیری از ابتلا به سرطان روده بزرگ با این مواد غذایی

با کمک گرفتن از برخی موادغذایی حاوی فولات می توانید مشکلات مختلف بدنتان را برطرف کنید و از ابتلا به سرطان در روده بزرگ در امان بمانید، برای پیشگیری از ابتلا به این عارضه خطرناک توصیه می‌کنیم از حبوبات بیشتری در وعده های غذایی‌تان کمک بگیرید.

1167

با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از آن طریق با ما در ارتباط باشید.