بدترین کفش‌ها برای آرتروز

بدترین کفش‌ها برای آرتروز

 

کفش‌های چوبی:  این کفش‌ها برای مبتلایان به آرتروز به دلیل سنگین بودن‌شان مناسب نیستند چون بیمار حین فعالیت ناچار به تحمل وزن است. در حالی که مبتلایان به آرتروز به هیچ وجه نباید وزن اضافی تحمل کنند.

کفش‌های پاشنه بلند:  تحقیقات نشان داده که این نوع کفش‌ها حتی می‌توانند خطر ابتلا به آرتروز را در کسانی که هنوز به آن مبتلا نشده اند، افزایش دهند. تجزیه و تحلیل‌ها نشان داده است که راه رفتن با کفش های پاشنه بلند زانو را تحت فشار اضافی قرار می‌دهد. کفش‌‌های پاشنه ‌بلند باعث می‌شوند پا در راستای مناسبی قرار نگیرد و زانوها چند درجه خمیدگی داشته باشند. همچنین کفش نامناسب قدم برداشتن را دشوار و فشتر روی مفاصل را بیشتر می‌کند.

صندل‌های فلیپ فلاپ:  این صندل‌ها اگرچه سبک و نرم هستند اما برای مبتلایان به آرتروز زانو طراحی نشده‌اند و می‌توانند منجر به سقوط شوند. پرهیز از استفاده از این کفش‌ها بخصوص برای مبتلایان به آرتروز زانو که مسن هستند، اهمیت دارد.

با اخبار سلامت دیجی دارو همراه باشید


دودهای مفید برای بدن

از قدیم رسم بوده که برای گرفتاری از بلا، دوری از چشم خوردن، نابودی چشم حسود و … از دود استفاده می‌کردند و باید بگوییم دودهای مفید و خوب زیادی هستند که از آن‌ها استفاده می‌شود.

5191

عوارض قرص‌های ضد‌بارداری

یکی از ساده‌ترین کارها برای جلوگیری از حاملگی، مصرف قرص‌های ضد‎بارداری می‌باشد، که این دسته از قرص‌ها عوارض جانبی زیادی دارند.

3261

پیشگیری از ابتلا به سرطان روده بزرگ با این مواد غذایی

با کمک گرفتن از برخی موادغذایی حاوی فولات می توانید مشکلات مختلف بدنتان را برطرف کنید و از ابتلا به سرطان در روده بزرگ در امان بمانید، برای پیشگیری از ابتلا به این عارضه خطرناک توصیه می‌کنیم از حبوبات بیشتری در وعده های غذایی‌تان کمک بگیرید.

3026

مزایا و معایب این میوه نارس،چغاله‌بادام

از آنجایی که چغاله‌بادام نوعی میوه نارس است، به هیچ عنوان نمی‌تواند معرف محصول نهایی خود (بادام) و خواص آن باشد. برخی از منابع به خواصی مانند پیشگیری از گرفتگی‌های عضلانی در اثر مصرف چغاله‌بادام اشاره کرده‌اند ا

1768

با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از آن طریق با ما در ارتباط باشید.