ویتامینی که با استرس مقابله می کند

ویتامینی که با استرس مقابله می کند

  به طور کلی ویتامین های گروه B از مثبت ترین ویتامین ها برای سیستم اعصاب محسوب می شوند.این گروه ویتامین ها با تقویت سسیستم اعصاب قدرت تمرکز،آرامش و حتی تنظیم خواب افراد را بر عهده دارند. به طور کلی توصیه می شود افرادی که مضطرب هستند روی تغذیه خود نیز دقت بیشتری کرده و از مصرف مکرر کافئین ها یا خوراکی های محرک اجتناب کنند.


جالب است بدانید ویتامین های گروهمانع از گرفتگی عضلات و اسپاسم های عصبی می شوند و در نتیجه احساسات مثبت تری برای فرد ایجاد می کند.

با اخبار سلامت دیجی دارو همراه باشید


دودهای مفید برای بدن

از قدیم رسم بوده که برای گرفتاری از بلا، دوری از چشم خوردن، نابودی چشم حسود و … از دود استفاده می‌کردند و باید بگوییم دودهای مفید و خوب زیادی هستند که از آن‌ها استفاده می‌شود.

2092

عوارض قرص‌های ضد‌بارداری

یکی از ساده‌ترین کارها برای جلوگیری از حاملگی، مصرف قرص‌های ضد‎بارداری می‌باشد، که این دسته از قرص‌ها عوارض جانبی زیادی دارند.

1266

بدترین کفش‌ها برای آرتروز

اگر شما یکی از میلیون‌ها فردی هستید که با آرتروز زانو زندگی می‌کند، این را بدانید که انتخاب کفش یک تفاوت بزرگ در احساس شما نسبت به علائم این بیماری ایجاد می‌کند.

1047

پیشگیری از ابتلا به سرطان روده بزرگ با این مواد غذایی

با کمک گرفتن از برخی موادغذایی حاوی فولات می توانید مشکلات مختلف بدنتان را برطرف کنید و از ابتلا به سرطان در روده بزرگ در امان بمانید، برای پیشگیری از ابتلا به این عارضه خطرناک توصیه می‌کنیم از حبوبات بیشتری در وعده های غذایی‌تان کمک بگیرید.

1167

با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از آن طریق با ما در ارتباط باشید.