خطرات هشدار دهنده در مورد مصرف بیکن!

خطرات هشدار دهنده در مورد مصرف بیکن!

گوشت فرآوری شده چه نوع گوشتی است؟

منظور از گوشت های فرآوری شده،محصولاتی مانند سوسیس،کالباس،هات داگ و... است.

دلیل مضر بودن این محصولات،وجود موادی مانند نیترات و نیتریت در این محصولات است.همچنین مواد نگهدارنده و برخی از افزودنی هایی که به این محصولات اضافه می شوند تا رنگ صورتی پیدا کنند نیز دشمن سلامتی شما خواهند بود.

البته راه هایی هم وجود دارد که بدون نیتریت این نوع گوشت ها را تولید کرد،اما نبودن نیتریت باعث می شود طول زمان تولید طولانی تر شود و یا طعم شان خیلی خوشایند نباشد.البته از طرفی دیگر،برخی از تولید کنندگان گوشت ادعا دارند بدون اضافه کردن نیتریت،خطر آلوده شدن گوشت به بیماری بوتولیسم بالا می رود.هرچند بیکن های بدون نیترات هم که به تازگی وارد بازار شده اند،خیلی بی خطر نیستند.

در آخر باید بگوییم که اگر جزو کسانی هستید که هر روز بیکن را در میز صبحانه دارید،باید کمی در این نوع رژیم غذایی تجدید نظر کنید و مصرف بیکن را به هفته ای یک یا دو بار کاهش دهید.

با اخبار سلامت دیجی دارو همراه باشید


خواص باورنکردنی نخود

معمولا از نخود در سبزیجات، سالادها، سس‌ها، نان، فلافل، حمص، طهنگامی و غذاهای مالشی سیردار استفاده می‌شود. این نوع از حبوبات، سرشار از فیبر است. هیچ‌کس نمی‌تواند دقیقا بگوید نخود چقدر خوب است در اینجا تعدادی از خواص نخود را بیان می کنیم .همراه ما باشید

10

احتمال پارگی پرده گوش با گوش پاک کن!!

اگر پارگی پرده ناشی از عفونت حاد گوش باشد، علاوه بر احساس درد، کم شنوایی و تب، خروج ترشحات عفونی یا خونی از گوش نیز ممکن است دیده شود.

13

اجازه ندهید مدرسه باعث آسیب به کودک شود.

همه پدر و مادرها دوست دارند که مدرسه رفتن منجر به رشد و بالندگی و سلامت فردی و اجتماعی فرزندانشان شود. در این میان، حفظ تندرستی دانش‌آموزانی که هر روز با کیف و کتاب‌های سنگین‌شان به کلاس‌هایی با نیمکت‌های یکسان‌سازی نشده می‌روند از اهمیت بسزایی برخوردار است.

189

چاق شدن صورت با راهکارهای طبیعی

بسیاری از ما با کوچک ترین تغییر دربرنامه و رژیم غذایی مان با لاغری صورت رو به رو می شویم به طور کلی لاغر شدن صورت از آن دست مشکلاتی است که کمتر کسی هست که آن را تجربه نکرده باشد.کافی است تمرینات سنگین ورزشی را از سر بگیریم تا در کوتاه ترین زمان ممکن جذابیت و زیبایی صورت مان را از دست بدهیم و صورتمان لاغر شود.

56

با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از آن طریق با ما در ارتباط باشید.