خطرات هشدار دهنده در مورد مصرف بیکن!

خطرات هشدار دهنده در مورد مصرف بیکن!

گوشت فرآوری شده چه نوع گوشتی است؟

منظور از گوشت های فرآوری شده،محصولاتی مانند سوسیس،کالباس،هات داگ و... است.

دلیل مضر بودن این محصولات،وجود موادی مانند نیترات و نیتریت در این محصولات است.همچنین مواد نگهدارنده و برخی از افزودنی هایی که به این محصولات اضافه می شوند تا رنگ صورتی پیدا کنند نیز دشمن سلامتی شما خواهند بود.

البته راه هایی هم وجود دارد که بدون نیتریت این نوع گوشت ها را تولید کرد،اما نبودن نیتریت باعث می شود طول زمان تولید طولانی تر شود و یا طعم شان خیلی خوشایند نباشد.البته از طرفی دیگر،برخی از تولید کنندگان گوشت ادعا دارند بدون اضافه کردن نیتریت،خطر آلوده شدن گوشت به بیماری بوتولیسم بالا می رود.هرچند بیکن های بدون نیترات هم که به تازگی وارد بازار شده اند،خیلی بی خطر نیستند.

در آخر باید بگوییم که اگر جزو کسانی هستید که هر روز بیکن را در میز صبحانه دارید،باید کمی در این نوع رژیم غذایی تجدید نظر کنید و مصرف بیکن را به هفته ای یک یا دو بار کاهش دهید.

با اخبار سلامت دیجی دارو همراه باشید


حقایقی درباره تغذیه با خرمالو

خرمالو با بهره‌گیری از​مواد مغذی فیتو​‌فلاونوئید پلی‌فنولیک آنتی‌اکسیدان ترکیبات اسیدی ​برای ضد‌عفونی، ضدالتهابی و ضدهموراژیک(مانع خونریزی از عروق خونی کوچک) شناخته شده است.

410

فشارخونی ها از ماست غافل نشوند

پرفشاری خون عامل خطر عمده در سکته مغزی، سکته قلبی و ... است.مصرف ماست کم چرب موجب کاهش فشارخون می شود، در حقیقت پیروی از یک رژیم غذایی سالم به همراه فعالیت فیزیکی منظم، از ابتلا به بیماری های مزمن از جمله فشارخون بالا پیشگیری می کند.

1678

عوارض مصرف ماده‌ مخدر گل یا ماری جوانا

جوانان نمی دانند مصرف گل چه عوارضی مانند تغییر علایم بدنی و کندی حرکت و... را درپی دارد. عوارض بلند مدت مصرف گل نیز شامل نقص در سیستم بدنی، کاهش تمرکز، مشکلات تحصیلی و شغلی و کاهش سطح هوشیاری است.

12

آیا هضم آدامس سال ها طول می کشد ؟!!

آیا این باور شماست ؟؟ آدامس مانند سایر مواد غذایی در دهان حل نمی شود و در صورت بلعیده شدن معده نمی تواند آدامس را تجزیه کند

27

با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از آن طریق با ما در ارتباط باشید.