نوشیدنی عالی برای صبحانه

نوشیدنی عالی برای صبحانه

 
صبحانه یکی از وعده‌های غذایی می‌باشد که با مصرف مواد مغذی و غنی می‌توان بنیه خود را تقویت کرد. نوشیدن آب و لیمو یکی از نوشیدنی‌های موثر برای وعده صبحانه است که با اضافه کردن آناناس به آن خواص درمانی فوق‌العاده‌ای پیدا می‌کند.

اضافه کردن آناناس به آب و لیموترش می‌تواند از خاصیت اسیدی لیمو ترش بکاهد و این نوشیدنی را قلیایی کندکه برای حفظ سلامت بدن بسیار مفید است.

افرادی که غذا و نوشیدنی‌های قلیایی مصرف می‌کنند بسیار سریعتر از دیگران می‌توانند وزن کم کنند و به تناسب اندام دلخواه خود دست یابند. 

آب‌رسانی به اعضای بدن یکی دیگر از فواید نوشیدن این محلول در وعده صبحانه است، زیرا لیمو ترش دارای خواص الکترولیتی بالا و موادی چون کلسیم، منیزیم و پتاسیم است و می‌تواند مانع از پیری پوست، احساس تشنگی و ضعف و خستگی در افراد شود.

 

با اخبار سلامت دیجی دارو همراه باشید


دودهای مفید برای بدن

از قدیم رسم بوده که برای گرفتاری از بلا، دوری از چشم خوردن، نابودی چشم حسود و … از دود استفاده می‌کردند و باید بگوییم دودهای مفید و خوب زیادی هستند که از آن‌ها استفاده می‌شود.

2595

عوارض قرص‌های ضد‌بارداری

یکی از ساده‌ترین کارها برای جلوگیری از حاملگی، مصرف قرص‌های ضد‎بارداری می‌باشد، که این دسته از قرص‌ها عوارض جانبی زیادی دارند.

1563

بدترین کفش‌ها برای آرتروز

اگر شما یکی از میلیون‌ها فردی هستید که با آرتروز زانو زندگی می‌کند، این را بدانید که انتخاب کفش یک تفاوت بزرگ در احساس شما نسبت به علائم این بیماری ایجاد می‌کند.

1354

پیشگیری از ابتلا به سرطان روده بزرگ با این مواد غذایی

با کمک گرفتن از برخی موادغذایی حاوی فولات می توانید مشکلات مختلف بدنتان را برطرف کنید و از ابتلا به سرطان در روده بزرگ در امان بمانید، برای پیشگیری از ابتلا به این عارضه خطرناک توصیه می‌کنیم از حبوبات بیشتری در وعده های غذایی‌تان کمک بگیرید.

1457

با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از آن طریق با ما در ارتباط باشید.