نوشیدنی عالی برای صبحانه

نوشیدنی عالی برای صبحانه

 
صبحانه یکی از وعده‌های غذایی می‌باشد که با مصرف مواد مغذی و غنی می‌توان بنیه خود را تقویت کرد. نوشیدن آب و لیمو یکی از نوشیدنی‌های موثر برای وعده صبحانه است که با اضافه کردن آناناس به آن خواص درمانی فوق‌العاده‌ای پیدا می‌کند.

اضافه کردن آناناس به آب و لیموترش می‌تواند از خاصیت اسیدی لیمو ترش بکاهد و این نوشیدنی را قلیایی کندکه برای حفظ سلامت بدن بسیار مفید است.

افرادی که غذا و نوشیدنی‌های قلیایی مصرف می‌کنند بسیار سریعتر از دیگران می‌توانند وزن کم کنند و به تناسب اندام دلخواه خود دست یابند. 

آب‌رسانی به اعضای بدن یکی دیگر از فواید نوشیدن این محلول در وعده صبحانه است، زیرا لیمو ترش دارای خواص الکترولیتی بالا و موادی چون کلسیم، منیزیم و پتاسیم است و می‌تواند مانع از پیری پوست، احساس تشنگی و ضعف و خستگی در افراد شود.

 

با اخبار سلامت دیجی دارو همراه باشید


آیا سرخ کردن ماهی فواید آن را میسوزاند؟

ماهی جزء لذیذترین غذا‌هاست و در منوی بین المللی هر کشوری چندین غذا با ماهی وجود دارد. ما ایرانی ها اکثر ماهی‌های موجود را یا کباب میکنیم یا سرخ. ماهی‌ها، مخصوصا ماهی‌های چرب‌تری مانند سالمون، ساردین، قزل‌آلا یا کیلکا، حاوی اسیدهای چرب امگا 3 هستند.​

2339

مکیدن انگشت در سنین پایین و راه حل های موثر برای آن

عادت مکیدن انگشت (انگشت شست) در میان کودکان شایع بوده و در اغلب اوقات به عنوان عادت طبیعی تلقی شده که نباید نگران آن بود. کودکان غالبا در 2 سالگی یا در هنگام پیدایش و درآمدن دندان‌‌های دائمی این عادت را کنار می‌‌گذارند

409

مصرف بادام زمینی مؤثر در سلامت قلب

مصرف بادام زمینی از قلب محافظت کرده و ریسک ابتلا به بیماری عروق کرونر را کاهش می دهد. مصرف روزانه بادام زمینی فواید زیادی برای سلامت دارد که از آن جمله می‌توان به حفظ سلامت قلب تا تامین مواد مغذی فراوان برای بدن و کاهش ریسک بیماری عروق کرونر در جهت کنترل چاقی اشاره کرد.

470

با دردهای مفاصل حاصل از خانه تکانی چه کنیم؟

کسانی که دیسک گردن و دیسک کمر دارند نباید در هنگام خانه تکانی زیاد خم و راست شوند چون درد آنها بیشتر می شود و باعث شعله ور شدن بیماری آنها خواهد شد.

1229

با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از آن طریق با ما در ارتباط باشید.