فراخوان دیجی دارو برای داروخانه های سراسر کشور

فراخوان دیجی دارو برای داروخانه های سراسر کشور

 

درباره دیجی دارو حتماً شنیدین ! اولین اپلیکیشن تخصصی با رکورد بیشترین دانلود در کافه بازار  و بیش از 80 هزار نصب فعال در کافه بازار و اپ استور

رسالت اصلی دیجی دارو تا پیش‌ازاین و حتی همین حالا، ارائه اطلاعات به‌روز، قابل‌اعتماد و کاربردی داروها به‌صورت تخصصی برای پزشکان، داروسازان و پرستاران هست از الآن به بعد  برای داروخانه‌ها یک امکان خاص فراهم‌شده .

حالا علاوه بر اینکه اطلاعات تماسشون توی اپ هست و امکان مشاهده اطلاعات تخصصی داروها رو دارن، می تونن اعلام کنن که چه داروهایی و چه محصولاتی دارن که اون ها رو از سایر داروخانه‌ها متمایز کنه و پررنگ‌تر نشون بده.

لیست داروهای کمیابشون رو توی اپ ثبت کنن تا مشتری‌ها مستقیم سراغ خودشون بیان

یا حتی لیست لوازم‌آرایشی بهداشتی ،مکمل‌ها، لوازم خاص و ...

از این بهتر هم مگه داریم؟؟

  دیجی دارو همین الان هم جامع‌ترین اپلیکیشن بانک اطلاعاتی دارویی هستش ، یه مجموعه کامل متشکل از 100 هزار دارو بر اساس 52 گروه دارویی، محصولات 400 شرکت داروسازی داخلی و خارجی و 90 شرکت واردکننده با توضیحات داروها به زبان فارسی  الان با حضور شما داروخانه‌های عزیز می تونیم یه قدم بلند به سمت ساده‌سازی راه مصرف‌کننده‌ها برداریم و حضور شماست که این موفقیت رو رقم می زنه .

برای شروع همکاری به آدرس info@Digidaroo.ir   اطلاعات داروخانه شامل مؤسس ،شماره تماس ،آدرس و اطلاعات فرد رابط رو ارسال کنید

منتظرتون هستیم 

 

با اخبار سلامت دیجی دارو همراه باشید


درباره خشکی دهان

خشکی دهان یکی از مشکلات جدی دهانی است که باعث می شود به خوبی نتوانید از عطر و طعم غذاها لذت ببرید. علاوه بر این، بدون بزاق، برخی باکتری ها فرصت رشد پیدا کرده و عاملی برای افزایش سرعت پوسیدگی دندان می شوند.

481

نکاتی در رابطه با گرفتن نبض

نبض عبارت است از انتقال موج خون از داخل شریان که با لمس شریان می توان نبض را حس کرد و بیشتر در قسمت مچ دست این کار را انجام می دهند.

1111

پاستیل و یک دنیا عارضه

‌پاستیل بعنوان یکی از تنقلات محبوب در بین کودکان و بزرگسالان به حدی ارزش تغذیه‌ای پایینی دارد که می توان آن را بی ارزش تلقی کرد و به دلیل مواد تشکیل دهنده آن، حتی باعث ایجاد شرایط سوءیی می شود.

763

موقع دندان درد چه قرصی بخوریم؟

تمام درمان‌های خانگی سنتی یا مدرن، دارویی و... در بهترین حالت می‌توانند موقت درد شما را برای مدت محدود تسکین دهند و باید به دندان‌پزشک مراجعه کنید. در مواردی که واقعا به دندان‌پزشک دسترسی ندارید، بهترین راه تسکین درد درمان‌های دارویی است که البته ملاحظات خودش را دارد.

1162

با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از آن طریق با ما در ارتباط باشید.