امواج موبایل باعث سرطان سینه می شود .

امواج موبایل باعث سرطان سینه می شود .

ملاتونین، سرطان سینه و میدان‌های الکترومغناطیسی

یکی از مهم‌ترین عواقب قرار گرفتن در معرض میدان‌های الکترومغناطیسی مصنوعی، اختلال هورمونی است. غده صنوبری (پینه آل) به اندازه‌ی یک نخود است که در اعماق مرکز مغز واقع شده است. غده صنوبری، هورمون ملاتونین (هورمون خواب) را تولید می‌کند. ملاتونین ریتم شبانه‌روزی (ساعت) بدن را تنظیم می‌کند که بر چرخه‌ی خواب و بیداری بدن حکومت کرده و مخرب رادیکال‌های آزاد است، ضمنا به دی ان ای اجازه می دهد تقسیم سلولی کند.  ملاتونین نه تنها مانع ترشح استروژن می‌شود، بلکه به طور طبیعی از سرطان سینه جلوگیری می‌کند.

موسسه ملی مطالعات محیطی ژاپن نشان داده که امواج الکترومغناطیسی، سیستم پیغام‌دهی سلول‌ها و شبکه‌ی ارتباطات درونی آنها را که تعیین کننده واکنش سلول‌ها به محیطشان است، مختل می‌کنند. کشف این مکانیسم به توجیه این مسئله کمک کرده است که چرا کاهش ملاتونین در اثر امواج الکترومغناطیسی منجر به بروز انواعی از سرطان ها از جمله سرطان سینه، پوست و سرطان تخمدان می گردد. اگر شب‌ها نزدیک موبایل و یا تلفن بی سیم بخوابیم، مکررا در معرض امواج الکترومغناطیسی هستیم که می‌تواند تولید شبانه ملاتونین را کاهش دهد.

 سرطان سینه

خانم های جوانی که موبایل خود را نزدیک سینه شان نگه می‌دارند، بیشتر در معرض ابتلا به سرطان سینه هستند. دانشمندان در تحقیقات خود دریافتند امواج الکترومغناطیسی میزان هورمون استروژن را بالا برده و هورمون تستوسترون را کاهش می‌دهند. میدان‌های الکترومغناطیسی میزان آدرنالین را هم که هورمون جنگ و گریز است و از غدد فوق کلیوی ترشح می‌گردد، افزایش می‌دهند. موقع خواب، مودم را خاموش کنید و ابزار الکتریکی مثل موبایل را از خودتان دور کنید.

 

با اخبار سلامت دیجی دارو همراه باشید


حتما این مشکل را دارید که بدنتان بی دلیل کبود میشود !! (بخش اول)

کبودی نتیجه جراحات کوچکی است که به مویرگ های خونی که در زیر سطح پوست قرار دارند، وارد می شود. اگر به هر دلیل این مویرگ ها آسیب ببینند، دچار خونریزی شده و خونی که از آنها خارج می شود، در زیر سطح پوست پخش شده و این تغییر رنگ کبود یا حتی سیاه را ایجاد می کند

7

جادویی برای زیبایی و خوش اندامی

نوشیدن شیره آلوئه ورا به صورت روزانه با چند بار ورزش در هفته برابری می‌کند، به کاهش چین و چروک و خشکی و تیرگی پوست کمک شایانی می‌کند، علاوه بر این به پاکسازی پوست کمک و خشکی مو و خارش را کاهش می‌دهد، شوره سر را درمان و باعث افزایش رشد و پرپشتی موها می‌شود.

52

عملکرد شکر در مغز مشابه موادمخدر است

مصرف شکر زیاد باعث کاهش حساسیت پرزهای چشایی می شود و به همین دلیل است که برای برخی افراد طعم های شیرین افراطی آزار دهنده نیست. قطع مصرف شکر موثرترین گام در جهت بدنی سالم است.

1113

پرهیز از پرتقال برای افراد مبتلا به یبوست

موسسه مبارزه با بيماري سرطان آمريكا چندين سال پيش در اثر مطالعات زياد دريافت كه علت اينكه سرطان معده در آمريكا كمتر از نقاط ديگر است اين است كه مردم آمريكا در تمام مدت سال پرتقال مصرف مي كنند . البته شايد علت آن وجود ويتامين C در پرتقال است .

1161

با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از آن طریق با ما در ارتباط باشید.