اشتباهات رایج آرایش و مُد که شما را مسن‌تر نشان می‌دهد-قسمت سوم

اشتباهات رایج آرایش و مُد که شما را مسن‌تر نشان می‌دهد-قسمت سوم

اگر می‌خواهید ظاهر جوان‌تری داشته باشید سعی کنید از مش کردن یا سایه‌های چشم زرق و برق‌دار خوددداری کنید. این محصولات باعث می‌شود که خط و خطوط ریز و چین خوردگی‌های زیر چشم شما بیشتر به چشم بیاید.

در ادامه‌ی قسمت اولو دوم به چند اشتباه رایج در ارتباط با استفاده از لوازم آرایشی اشاره می‌کنیم و به ذکر توصیه‌های ضدسالخوردگی می‌پردازیم که با رعایت آنها ظاهری جوان‌تر و سرزنده‌تر خواهید داشت.


استفاده از رژگونه
استفاده زیاد از رژگونه همیشه هم گزینه‌ی بدی نیست، البته ممکن است به شما برچسب بانوی پیر بزنند. برای آنکه ظاهرتان درخشندگی طبیعی خود را داشته باشد، توصیه می‌شود که از کرم‌های برنزه کننده به محل رویش مو و امتداد فک خود مالیده و بعد کمی رژگونه کرمی روی آن و گونه‌هایتان بمالید.

استفاده بیش از حد از محصولات پر زرق و برق
اگر می‌خواهید ظاهر جوان‌تری داشته باشید سعی کنید از مش کردن یا سایه‌های چشم زرق و برق‌دار خوددداری کنید. این محصولات باعث می‌شود که خط و خطوط ریز و چین خوردگی‌های زیر چشم شما بیشتر به چشم بیاید. در عوض بهتر است از سایه‌ی مات برای پلک‌های خود استفاده کنید.

اگر از مرطوب کننده‌ی درست استفاده نکنید
پوست ما با بالا رفتن سن خشک‌تر می‌شود و کرم مرطوب کننده این میان اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. متأسفانه بسیاری از مردم نوع مناسبی از آن را استفاده نمی‌کنند. بهتر است برای صورت خود از محصولات سبک و غیرجوش‌زا و بلافاصله بعد از شستشو یا دوش گرفتن استفاده کنید.


پوشیدن لباس‌هایی که متناسب با سن‌تان نیست
معمولا در جامعه انتظار داریم که لباس‌های خاص را به تن یک گروه سنی خاص ببینیم. اگر شما فردی پنجاه ساله هستید و مثل یک دختر 
۹ ساله یا ۱۹ ساله لباس می‌پوشید، مطمئن باشید که اوضاع چندان مطابق میلتان پیش نخواهد رفت، چرا که این لباس‌ها به جای جوان‌تر نشان دادن شما، سن‌تان را بالاتر خواهند برد.


سوء استفاده از چشم‌ها
پوست اطراف چشم‌های شما بسیار حساس است، از طرفی پوستی است که بسیاری از زنان بی‌رحمانه آن را آرایش می‌کنند. در واقع انواع کرم‌ها و مواد آرایشی را روی آن می‌مالند. این کار نه تنها باعث آسیب به پوست می‌شود، بلکه آن را قرمز و متورم هم می‌کند. سعی کنید همیشه در پایان روز آرایش خود را پاک کنید و برای این کار از یک تمیزکننده ملایم و یک حوله‌ی نرم استفاده کنید.


منبع: 
health

 

 

با اخبار سلامت دیجی دارو همراه باشید


پرکالری های لاغر کننده

تناسب اندام همیشه مورد توجه بوده است و همه افراد می خواهند تا اندامی مناسب داشته باشند.اندام مناسب علاوه بر آنکه زیباست از اهمیت بالاتری نیز برخوردار است و آن هم سلامتی است.رژیم ها همیشه برای ایجاد تناسب اندامی که بر پایه سلامتی باشد عمل نمیکند و در واقع اگر می خواهید به اندام ایده الی برسید نباید سلامتی خود را به خطر اندازید

21

10 درمان خانگی برای رفع پف چشم‌ها

اینکه دور چشم هایتان هاله تیره ای باشد یا چشم هایتان پف کرده باشد شاید چیزی نباشد که در برخوردهای اجتماعی مطلوب باشد. خوشبختانه درمان های ساده ای برای از بین بردن پف چشم ها وجود دارند که معجزه می کنند.

283

به این دلیل به شامپوی‌تان نمک اضافه کنید

نمک در همه آشپزخانه ها جزء مواد مهمی می باشد. اما آیا می دانستید به غیر از استفاده غذایی از آن می توانید برای سلامت موهایتان نیز از آن بهره بگیرید. نمک به زیبایی موی شما کمک می کند.

89

برای لاغری برنج بخوریم یا نان

برنج و نان هر دو جزو غلاتی هستند که در رژیم های لاغری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. سوالی که مطرح می شود این است که برای لاغر شدن نان بخوریم یا برنج؟

86

با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از آن طریق با ما در ارتباط باشید.