آب نارگیل، یک نوشیدنی طبیعی ورزشی!

آب نارگیل، یک نوشیدنی طبیعی ورزشی!

بیشتر ورزشکاران برای ریکاوری و هیدراتاسیون، به طور معمول از آب، نوشابه های ورزشی یا شیر کاکائو استفاده می کنند که به تازگی آب نارگیل نیز به همین منظور جای خود را در میان این نوشیدنی ها باز کرده است..


هر واحد از این نوشیدنی، شامل مقادیر بسیار زیادی پتاسیم در حدود 670 میلی گرم در هر 310 گرم که در مقایسه با سایر نوشیدنی های ورزشی به مقدار قابل توجهی افزون تر است اما سدیم کمتری حدود 160 میلی گرم دارد.
مصرف کنندگان این نوشابه، در صورتی که از آن دسته از افرادی باشند که به طور منظم و روزانه ورزش نمی کنند ممکن است با مشکلاتی از قبیل عدم کنترل وزن مواجه شوند. زیرا هر واحد این نوشیدنی حدود 60 کالری را شامل می شود که می تواند به سرعت جذب شود. با این وجود، آب نارگیل در مقایسه با سایر نوشیدنی های ورزشی کالری و شکر کمتری دارد و می تواند گزینه مناسب تری باشد.

 

با اخبار سلامت دیجی دارو همراه باشید


دودهای مفید برای بدن

از قدیم رسم بوده که برای گرفتاری از بلا، دوری از چشم خوردن، نابودی چشم حسود و … از دود استفاده می‌کردند و باید بگوییم دودهای مفید و خوب زیادی هستند که از آن‌ها استفاده می‌شود.

2092

عوارض قرص‌های ضد‌بارداری

یکی از ساده‌ترین کارها برای جلوگیری از حاملگی، مصرف قرص‌های ضد‎بارداری می‌باشد، که این دسته از قرص‌ها عوارض جانبی زیادی دارند.

1266

بدترین کفش‌ها برای آرتروز

اگر شما یکی از میلیون‌ها فردی هستید که با آرتروز زانو زندگی می‌کند، این را بدانید که انتخاب کفش یک تفاوت بزرگ در احساس شما نسبت به علائم این بیماری ایجاد می‌کند.

1047

پیشگیری از ابتلا به سرطان روده بزرگ با این مواد غذایی

با کمک گرفتن از برخی موادغذایی حاوی فولات می توانید مشکلات مختلف بدنتان را برطرف کنید و از ابتلا به سرطان در روده بزرگ در امان بمانید، برای پیشگیری از ابتلا به این عارضه خطرناک توصیه می‌کنیم از حبوبات بیشتری در وعده های غذایی‌تان کمک بگیرید.

1167

با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از آن طریق با ما در ارتباط باشید.